Download

Jako první na světě 3-v-1 Web Browser
- Trojité jádro a trojitá nadstavba -

Vyzkoušejte tu kombinaci funkcí, rychlosti a pružnosti - vše poháněno jádry tří prohlížečů. Konečně je tady prohlížeč, který má vše, co potřebujete.

`
6.15.0 for Windows(32MB)

Prohlížeč 3 v 1
Vše, co potřebujete v jednom prohlížeči, neboť jej pohání tři jádra z nejpoužívanějších prohlížečů - Internet Explorer®, Firefox® a Google Chrome™.
Learn more
Zrychlení výkonosti
Lunascape je rychlejší než blesk, stabilní a pomáhá při práci. Multi-tasking je díky třem režimům prohlížeče jednoduché včetně funkcí rozsáhlého vyhledávání, panelů a oblíbených položek.
Learn more
Jednoduchý přechod
Provedeme import všech vašich oblíbených položek, přídavných modulů a preferovaných nastavení z vašich stávajících prohlížečů pomocí několika málo klepnutí. Žádný problém. Žádné starosti.
Learn more
Přízpůsobte si jej k obrazu svému
S Lunascape lze přizpůsobit téměř vše. Lze změnit vzhled, klávesové zkratky nebo cokoli jiného. Je tak flexibilní.
Learn more

Prohlížeč se třemi jádry

Zpět na počátek

Triple Engine Browser

Víte, že existuje mnoho internetových prohlížečů, ale uvědomujete si, že za nimi stojí pouze několik málo jader? Modul internetového prohlížeče neboli vykreslovací modul je klíčovou technologií, která se za prohlížečem skrývá. Řídí zobrazování webové stránky a určuje, co prohlížeč dokáže.

Lunascape je jediný prohlížeč, který sjednocuje všechny tři moduly, které pohánějí většinu nejrozšířenějších prohlížečů. Co to znamená? Je to jako kombinace nejlepší rychlosti, funkcí a výkonu prohlížeče Internet Explorer, Firefox, Google Chrome a Safari do jediného, výkonného prohlížeče.

Možná, že jste používali různé prohlížeče pro různé účely. Nebo jste používali jeden z nich, zatímco jste si přáli vyzkoušet i ty ostatní. S Lunascape je to nyní vše možné.

Rychlý výkon

Zpět na počátek

Lunascape je navržen od základu tak, aby zvýšil vaši produktivitu. Je rychlý, stabilní a obsahuje spoustu funkcí, které vám pomohou dělat věci rychleji.

Jednoduché procházení pomocí záložek

Lunascape je plnohodnotný prohlížeč se záložkami. Najednou můžete otevřít až 100 záložek, záložky posunovat, číst stránky v rozděleném zobrazení a určit jak a kdy se má otevřít nová záložka přesně takovým způsobem, jakým si přejete. Můžete dokonce určit, aby prohlížeč otevřel sadu stránek s ranními novinami.

 • Kompletní záložkový prohlížeč

Režim více prohlížečů

Co uděláte, jestliže se stránka nezobrazí správně nebo vyžaduje určitý internetový prohlížeč? Díky Lunascape již nemusíte prohlížeče měnit - jednoduše zaměňte moduly pomocí dvou klepnutí. Dokonce se můžete přihlásit k emailové službě pod různými uživateli naráz pomocí různých modulů.


Rozsáhlá sada nástrojů pro produktivitu

Často navštěvované stránky si můžete přidat do lišty pro jednoduchý přístup a pomocí vestavěné čtečky informačních kanálů můžete číst zprávy. Pro vyhledávání můžete používat vyhledávací pole nebo označení textu a vyhledání se provede vaším oblíbeným vyhledávačem. K navigování můžete namísto kláves a tlačítek používat také myš. Lunascape obsahuje mnohem více užitečných funkcí, které spoří čas.

 • Vyhledávání pomocí označení
 • myš gesto
 • Vestavěné RSS

Přechod z jiných prohlížečů nemůže být jednodušší

Zpět na počátek

K přechodu z jiných prohlížečů je zapotřebí jenom několik klepnutí. A je to. Opravdu. Provedeme import veškerých vašich oblíbených položek (záložek), přídavných modulů* a nastavení. Můžete nadále používat všechny funkce, na které jste zvyklí, z jednoho místa. Rozdíl je v tom, že získáte nové funkce, vyšší rychlost a pružnost díky používání režimů několika prohlížečů. To není špatný obchod, viďte?
* Moduly pro Internet Explorer a Firefox lez převést a používat s prohlížečem Lunascape.

Ostatní prohlížeče

Přizpůsobte si jej přesně tak, jak potřebujete

Zpět na počátek

Lunascape je jeden z nejlépe přizpůsobitelných prohlížečů na trhu. Můžete si jej nakonfigurovat jakýmkoli způsobem tak, aby odpovídal vašim potřebám a stylu.
Vzhled můžete měnit jediným klepnutím. Upravte si vzhled nástrojových lišt a ikon. Klávesové zkratky přiřazujte dle potřeby a určete, co se má zobrazovat a co skrývat. Zapněte si režim privátního procházení, jestliže jej potřebujete. Nebo proveďte další optimalizaci způsobu práce prohlížeče. Máte k dispozici téměř neomezené volby pro doladění.

 • Personalizace motivů
 • Nastavení
  nástrojové lišty
 • Privátní procházení
  internetu
 • Vlastní Klávesové
  zkratky

Lunascape6 Download

Internet Explorer is a registered trademark of Microsoft Corporation. Firefox is a registered trademark of the Mozilla Foundation.
Google Chrome is a trademark of Google Inc. Safari is a trademark of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.